II. éves matematikus algebra szigorlati beosztás

A vizsgatematika személyesen kérhető bármelyik konzultáción és vizsganapon, vagy

letölthető a http://www.cs.elte.hu/∼ewkiss/bboard/03t.mat/ címről. Kon-

zultációt az alább felsorolt időpontokon kívül is lehet kérni (ewkiss@cs.elte.hu).

május 29. csütörtök Konzultáció: május 27, a javító után 8:15 8:15 8:15 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 június 5. csütörtök Konzultáció: június 3, 9:00 8:15 8:15 8:15 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15

június 12. csütörtök Konzultáció: június 11, 9:00 8:15 8:15 8:15 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 június 23. hétfő Konzultáció: június 20, 15:00 8:15 8:15 8:15 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15

július 3. csütörtök Konzultáció: július 2, 9:00 8:15 8:15 8:15 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15